Новини
Київщина
Бориспіль

Ярослав Годунок: "Я не хочу бути використаним у інформаційній війні проти президента"

11.07.2019 Оксана Кириленко 0

Секретар міськради Борисполя Ярослав Годунок надав ексклюзивне інтерв'ю ІА "Погляд" у якому пояснив своє бачення ситуації.

Ярослав Миколайович пояснив, що не хоче бути використаним в інформаційній війні, яка зараз ведеться проти президента.

"Прибравши всі емоції які були, я чітко передивися відео, які я задавав питання, то я не бачу за собою ніякої взагалі провини", - розповів Годунок.

Також секретар міськради повідомив, що всі його акаунти заблоковані і він не може пояснити свою позицію, але він направив у СБУ лист, щоб дізнатися які є за ним судимості.

Тобто Ярослав Миколайович категорично заявив, що не хоче бути іграшкою у брудній політичній грі, яка ведеться проти Президента України Володимира Зеленського.

"Я розумію, що все це було на емоціях і я готовий до будь-яких питань, готовий до вибачення президента, щоб він зрозумів, що переплутав мене із представником Бориспільської районної адміністрації. Потрапив на збори я випадково, мене не було у списках. Спровокувало цю ситуацію мабуть те, що я повів президента по незапланованому маршруту у лікарні. І через це мабуть у оточення президента виникли думки, що якийсь провокатор і просто підсунули Зеленському на мене інформацію. Я нормальні питання задавав за громаду міста, мені боятися нема чого тому, що я не задіяних у тих корупційних діяннях у лікарні, бо лікарня належить району", - пояснив Годунок.

Також Ярослав Миколайович додав, що він надіється, що президент вибачитися, адже всі були на емоціях і право подати на Зеленського до суду він все ж залишає за собою.

https://www.facebook.com/tvsvetikfoto/videos/2335421993193041/

Нагадаємо, що під час наради Володимир Зеленський “попросив” секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка покинути залу. Причиною цього стало те, що президент переглянув у інтернеті біографію Годунка у якій зазначалося, що Ярослав Миколайович був частково засуджений за розбій.
Також Годунок заявив, що збирається подати до суду на Президента України Володимира Зеленського.