#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Акції
Технології
Хороші новини
ЛайфХаки

Який планшет купити школяреві: 2 корисні поради

24.11.2020 Погляд Погляд Погляд

Сучасний школяр — це впевнений користувач гаджетів. І в цього ми остаточно впевнилися, коли шкільне навчання перейшло у дистанційну форму. Діти навчилися користуватися різними програмами для проведення онлайн-уроків та вправно шукають інформацію в інтернеті для розв’язання домашніх завдань.
На початку карантину багато дітей користувалися для цього домашніми комп’ютерами чи девайсами батьків, але відповідь на питання, чи купувати школяреві власний планшет, очевидна.
У цій статті ми, сумісно з експертами з техніки Eldorado, розповімо, які технічні характеристики у планшеті необхідні для дистанційного навчання.

Який планшет підійде першачкам

Якщо ваша дитина наступного року йтиме до 1 класу, потрібно обов’язково внести до списку обов’язкових речей пункт: “Купити планшет в Eldorado до нового навчального року”. Попри те, що для дитини такий девайс — це ще іграшка, ми вже впевнилися, наскільки важливо мати доступ до мережі, аби отримувати знання.
Першачкам та учням початкових класів підійде невеликий планшет на ОС Android, з якого можна читати, переглядати навчальні програми та бути присутнім на уроці у Zoom. Оптимальна діагональ — 7 дюймів. Обирайте моделі з хорошим динаміком та потужною фронтальною камерою, наприклад, Lenovo Tab M7, Samsung Galaxy Tab A 7.0 LTE тощо.
Для довідки: моделі підібрані з сайту eldorado.ua.

Планшет для учня старших класів

Підлітки мають більше вимог до власних гаджетів, адже використовують їх для складніших завдань, ніж просто перегляд навчальних відео. Їм потрібно розбиратися у графічних редакторах, працювати з документами та відео, форматувати файли та навіть програмувати на початковому рівні.
Тому більшість усе ж таки обирають Леново ноутбук з розділу “Для роботи та навчання” чи планшет на ОС Windows з діагоналлю мінімум 10 дюймів. Наприклад, Lenovo Yoga Book 10, у якому можна писати від руки стилусом.
Також можна купити дитині планшет-трансформер, який укомплектований клавіатурою, щоб підліток міг готувати на ньому домашні завдання та реферати. Такий девайс здатен повністю замінити ноутбук.