#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бориспіль

Які села входитимуть до Бориспільської ОТГ

24.04.2019 Оксана Кириленко 0

Вже готовий проект змін до перспективного плану формування громади Київської області.

На даний час вже є проекти планування у Бориспільському районі трьох ОТГ: Бориспільської, Мирненської і Вороньківскої. Ці проекти готуються до затвердження в КОДА.

На відміну від Мирненської і Вороньківської, Бориспільська ОТГ вже має остаточний проект формування.

Отже планується Бориспільська територіальна громада із адміністративним центром у місті Бориспіль.

До неї будь входить:

Бориспільська міська рада, Великоолександрівська сільська рада, Гнідинська сільська рада, Гірська сільська рада, Глибоцька сільська рада, Дударківська сільська рада, Іванківська сільська рада, Рогозівська сільська рада, Мартусівська сільська рада, Вишеньківська сільська рада, Щасливська сільська рада, Сеньківська сільська рада, Кучаківська сільська рада.

Територіальна громада — жителі, об'єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, або добровільне об'єднання жителів кількох сіл, що мають єдиний адміністративний центр.

Відповідно до Конституції України (ст.7), закону "Про місцеве самоврядування в Україні" (ст.71) держава гарантує територіальній громаді право самостійно реалізувати свої повноваження [1, ст.5; 2, ст.82].

Органи виконавчої влади, їхні посадові особи не мають права втручатися в законну діяльність органів та посадових осіб місцевого самоврядування, а також вирішувати питання, віднесені законодавством до повноважень органів та посадових осіб місцевого самоврядування, крім випадків виконання делегованих їм радами повноважень та в інших випадках, передбачених законом.

У разі розгляду місцевою державною адміністрацією питань, які зачіпають інтереси громадян, вона повинна повідомити про це відповідні органи та посадових осіб місцевого самоврядування.

Органи та посадові особи місцевого самоврядування мають право звертатися до суду з приводу визнання незаконними актів місцевих органів виконавчої влади, інших органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, які обмежують права територіальних громад, повноваження органів та посадових осіб місцевого самоврядування.