#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Всесвіт

Як звучить Марс: Perseverance надіслав унікальний аудіозапис

23.02.2021 2 Бобрик1 Юлія1 0

П'ятий марсохід в історії NASA вивчатиме будову та геологію Червоної планети.

Фото: NASA/JPL-Caltech

NASA опублікувало в Twitter аудіозапис зі звуками з поверхні Марса, який зробив ровер Perseverance після посадки на Червону планету. На записі можна почути тихий тріск і сильний гул, імовірно, від поривів вітру.

«Тепер, коли ви бачили Марс, послухайте його. Візьміть навушники і послухайте перші звуки, записані одним з моїх мікрофонів», – йдеться у дописі, опублікованому в акаунті, який ведуть від імені Perseverance.

https://twitter.com/NASAPersevere/status/1363937472971907072

Марсохід Perseverance успішно сів на Марс наприкінці минулого тижня і майже відразу надіслав звідти перші фото.

Нагадаємо, американський ровер запустили влітку минулого року. Цьогоріч на Червону планету також прибули міжпланетний зонд ОАЕ та китайський зонд.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.