#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина-суспільство

Як захистити право власності на землю в окупованому Криму

06.05.2020 Альона Ткаченко 0

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим обговорили на брифінгу питання:"Як захистити право власності на землю в окупованому Криму?". 

В основу проблеми лягли наслідки незаконного рішення Росії стосовно заборони іноземцям та особам без громадянства в Криму та м. Севастополь володіти земельними ділянками; засоби права власності на землю в умовах окупації та процедуру звернення до відповідних органів.

За словами юриста Vitaliy Nabukhotny, у випадку вилучення земельної ділянки на підставі Указу РФ має місце втручання в право на повагу до права власності, що захищається Першим протоколом до Європейської конвенції з прав людини. Це є підставою для звернення до Європейського суду з прав людини зі скаргою. Для того, щоб індивідуальна скарга була прийнятною, особі треба пройти першу, апеляційну і касаційну інстанції окупаційних судів. Після рішення другої касації Верховного Суду РФ у особи є 6 місяців для того, щоб направити індивідуальну скаргу до ЄСПЛ.

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел