#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Суспільство

Як Вишгородські поліцейські дрова складали

05.02.2021 0 Косянчук Інна 0

Співробітники районного управління поліції допомогли родині, яка опинилися у складних життєвих обставинах.

Фото Вишгородського районного управління поліції.

Жінка і її маленька дитина живуть у холодному будинку. Таку картину побачили  ювенальні поліцейські із дільничим інспектором, коли під час рейду відвідали сім'ю, яка опинилися у складних життєвих обставинах. То ж правоохоронці вирішили допомогти мамі та дитині.

«Спільними зусиллями зібрали необхідні для родини речі. Правоохоронці передали їм продукти, іграшки, а також одяг. Також, на певний час, правоохоронці знайшли можливість забезпечити сім'ю дровами, для опалення будинку», повідомляє Вишгородське районне управління поліції.

Фото Вишгородського районного управління поліції.

Поліцейські акуратно склали дрова. Також пообіцяли й допомагати сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

На ситуацію відгукуються й інші люди. Так, користувач Фейсбука Андрій Дмитренко, побачивши повідомлення поліцейських, запропонував і свою допомогу: «Є кілька кубометрів тополі, готовий віддати і оплатити доставку. Єдине, що її потрібно порубати», зауважив небайдужий чоловік.

Фото Вишгородського районного управління поліції.
Фото Вишгородського районного управління поліції.

Як повідомляв «Погляд», на Вишгородщині браконьєри залишились без риби й без машини.

Також «Погляд» інформував, що боротьба за спортивну школу у Вишгороді продовжується.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.