#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна

Як обрати, за кого голосувати (поради експертів)

03.10.2020 0 Гапон Юлія 000

До місцевих виборів залишилося три тижні. Тож саме час визначитися, за кого ви будете голосувати. Ділимося з вами порадами з цього приводу, які підібрали експерти "Сегодня".

Порада 1. Прочитайте політичну програму кандидата і - найважливіше - вивчіть його минуле. За обіцянками може нічого не стояти, а ось історія претендента, зокрема, чи відповідав він за свої слова в минулому, набагато більше говорить про нього.

Порада 2. Поставтеся до виборів відповідально і не продавайте свій голос за гроші чи гречку. Тим більше що за це передбачена кримінальна відповідальність.

Порада 3. Ще одне універсальне мірило людяності і порядності: наявність дітей, онуків, а ще краще - домашніх тварин. Це важливий маркер. Така людина звикла про когось піклуватися і розуміє, що таке відповідальність. Уміння піклуватися про тварин - показове і говорить про вміння піклуватися про своїх підлеглих і виборців.

Порада 4. Виборцям менше потрібно звертати увагу на показну побожність кандидатів. Віра в Бога не проявляється в викладанні в соцмережах фотографій з церкви на Великдень або Різдво.

Порада 5. Визначтеся з власними запитами. Кожен виборець повинен сам сформувати для себе параметри, які відповідають успішному кандидату.

Порада 6. Більше довіряйте справам, аніж словам, тому обирайте успішних фахівців, які раніше проявили себе в інших областях, а не пустодзвонів, які тільки базікають. Як і в бізнесі, в політиці бажані люди, які роблять, а не говорять.

Нагадаємо, раніше «Погляд» публікував повний список кандидатів у мери Києва.