Новини компаній

Як обрати прикраси з срібла. Корисні поради

Срібло має чудову властивість з роками тільки гарнішати, чим частіше і довше ви носите срібні вироби, тим довше вони збережуть свій блиск. Добірка корисних порад для тих, хто обирає срібні прикраси.

Як обрати прикраси з срібла. Корисні поради - зображення

Українські майстри створюють унікальні срібні прикраси з гравіюванням і вірять, що кожна прикраса має свою історію та значення. Знайти прикраси з срібла можливо у мережі інтернет магазину Oniks в Україні https://oniks.ua/ua/categories/serebryanie-ukrasheniya

Як правильно вибрати срібний ланцюжок

  • Застібка повинна бути досить великою, нехай краще вона виглядатиме трохи більше ланок.

  • Спробуйте кілька разів відкрити і щільно закрити замочок - ця дія не повинна викликати труднощів.

  • Перевірте разом з консультантом, щоб підібраний виріб був абсолютно однорідним по всій довжині, не мав витонченості або залому. Кожна ланка має примикати до сусідньої на однаковій відстані.

  • Для постійного носіння підвісок та кулонів підходять моделі з рухомим закріпленням ланок: бельцер, вісімка, лав, а також панцирні та якірні плетіння.

Як обрати прикраси з срібла. Корисні поради - зображення

Як правильно вибрати браслет з срібла

Дівчатам з вузькими зап'ястями та довгими тонкими пальчиками підійдуть браслети-ланцюжки, що обвивають руку кілька разів, браслети з підвісками, а також вузькі браслети будь-якої форми.⠀

  • Для дівчат з широкими зап'ястями підійдуть браслети з великих намистин, а також браслети складної форми з підвісками та масивними елементами.

  • Відстань між браслетом та рукою має становити 1 сантиметр. Щоб перевірити, чи правильно підібрано розмір, просуньте під прикрасу вказівний палець. Якщо він проходить впритул, значить, браслет обраний правильно і не тиснутиме, ні зісковзуватиме.

  • При покупці уважно огляньте з'єднання ланок – візерунок не повинен спотворюватися або перериватися. Застебніть та розстебніть замок – він повинен не тільки надійно фіксувати браслет, але й бути зручним.

Як правильно носити срібло

Чим довше і більше ви носите срібло, тим краще буде його вигляд;

  • Прикраси треба знімати щоразу, коли ви користуєтеся косметичними засобами та лікарськими мазями. До складу багатьох з них входить сірка та ртуть, що призводять до появи на сріблі темних плям;

  • Знімаємо улюблені речі при виконанні роботи по будинку - занадто велика ймовірність пошкодити прикрасу;

  • Залишаємо улюблені речі в роздягальні, якщо збираємося в басейн, спортзал або сауну. Піт – джерело сірки, а сірка – наш ворог.

Після носіння срібла його слід протерти м'якою сухою ганчірочкою, таким чином Ви видалите залишки вологи і поту. Для зберігання виробів слід вибрати сухе місце, захищене від сонячного світла та віддалене від джерел тепла. Прикраси із срібла треба зберігати окремо.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.