Новини
Вишгород
Спортивні вихідні Київщини

Вишгородські юні велосипедисти – серед переможців обласних змагань

У чемпіонаті Київської області з велосипедного спорту взяли участь сто спортсменів.

Фото Федерації велосипедного спорту Вишгорода

Учора, 19 грудня, відбувся чемпіонат Київщини з велосипедного спорту, у якому взяли участь 100 юних велосипедистів з різних районів області. Змагання були приурочені дню Святого Миколая.

Як повідомила Федерація велосипедного спорту Вишгорода,  команду з Вишгорода представляли 15 осіб.

Про хороший рівень підготовки вишгородських велосипедистів свідчить те, що вони зайняли немало призових місць.

Зокрема, у віковій категорії 2009-2011 серед хлопчиків перше місце посів Лобатюк Арсеній, на третьому місці – Шаповалов Олександр.

У віковій категорії 2009-2011 серед дівчат  перше місце зайняла Сизоненко Ліза.

У віковій категорії 2007-2008 серед хлопчиків бронзу здобув Лагута Максим.

«Призери та учасники змагань після фінішу отримали подарунки, зазначає Федерація велосипедного спорту Вишгорода.

Як повідомляв «Погляд», жіноча юніорська збірна України стала віце-чемпіоном Європи.

«Також «Погляд» інформував, що у Блиставиці облаштують футбольне поле.

​Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.