Новини Київської області
Вишгород
За кордоном

Вишгородчанка стала призеркою міжнародних змагань

На відкритому чемпіонаті Балканських країн (Open Balkan Championship) друге місце з кіокушинкай карате зайняла Катерина Татаурова

30 листопада у болгарській Софії відбувся Відкритий чемпіонат Балканських країн (Open Balkan Championship), у якому взяли участь 380 учасників з 9 країн. Змагання відбувалися в різних вікових категоріях – дитячій, юнацькій, чоловічій і жіночій.

Юна вишгородчанка Катерина Татурова (2004 р.н) на цих змаганнях виборола друге місце за результатами двох боїв з кіокушинкай карате – одного з видів контактного бойового мистецтва.

Перший бій –з  суперницею з Болгарії - Катерина виграла достроково. За результатами другого бою з грецькою спортсменкою судді визнали суперницю Татаурової технічнішою, то ж присудили перемогу гречанці.

«Катруся трохи засумувала, але це гідна змога відчути міць та технічні можливості міжнародних суперників, перед чемпіонатом Європи. Все одно, прапор України, замайорів двічі на п'єдесталі!», розповів журналісту «Погляду» батько Катерини, Іван Татауров, і зауважив, що для такого рівня міжнародних змаганнь – це хороший  результат та великий досвід.

Є привід пишатися своєю вихованкою й тренеру Катерини Олександру Черткову.

Нині юна спортсменка готується до чемпіонату Європи.

Як раніше повідомляв «Погляд», у травні Катерина Татурова виборола  перше місце на Чемпіонаті України з кіокушинкай карате.