#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Пригоди

Випив – не сідай за кермо: поліція нагадала про штрафи

04.04.2019 Надiя Проценко 0

На Київщині почастішали випадки виявлення водіїв у стані алкогольного сп’яніння. Так, лише за минулу добу патрульна поліція Київської області виявила 9 таких керманичів.

Випив – не сідай за кермо: поліція нагадала про штрафи


Про небезпеку керування автомобілем у нетверезому стані усі вже знають, адже про це не втомлюються нагадувати як ЗМІ, так і правоохоронці та соціальні проекти. Проте, можливо, не всі водії знають про розмір штрафів та ту адміністративну відповідальність (відповідно до статті 130 КУпАП), яку несе водій за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

Тож поліція нагадує:

  • на громадянина, який вперше сів за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 10 200 гривень та позбавлення права керування на 1 рік;
  • якщо водій вдруге порушив вимоги ст. 130 КУпАП, на нього чекає штраф у розмірі 20 400 гривень та позбавлення права керування на 3 роки.
  • У випадку, якщо нетверезого керманича втретє за рік затримають правоохоронці, йому передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в 40 800 гривень та позбавлення права керування на 10 років.

Раніше ІА "Погляд" повідомляла, що За перевезення дітей без автокрісел на водіїв очікують штрафні санкції