"Випускникам та вчителям бракує культури!"- очільник Борисполя Анатолій Федорчук
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/b7060722.jpg)
Сьогодні 1 липня на щотижневій апаратній нараді міський голова Борисполя Анатолій Федорчук підсумувавши випускний вечір у місті зауважив, що випускникам, вчителям та громадянам не вистачає культури.
"Не буду розшифровувати, але я із песимізмом дивлюся у завтрашній день. Поліцейського біля кожної людини не поставиш, повинна бути загальна культура, яка в нас, нажаль, відсутня".
Федорчук навів у приклад місто Тбілісі, де громадяни поважають чотирилапих жителів та не штурхають їх ногами.
"На тротуарах лежать собаки із кліпсами і громадяни їх обминають, а тепер уявімо, що у нас у Борисполі на тротуарі може лежати пес і його ніхто не зачіпає, такого не може бути. Рівень культури наш та рівень культури Грузії - це небо і земля", - з сумом зауважив мер Борисполя.
Також Анатолій Федорчук відмітив, що вночі у місті немає жодного поліцейського. І дуже дивно, що під час масових гулянь не видно було охоронців порядку.