Викрадення дітей на Київщині: матір з дітьми знайшлася у Бориспільському районі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61840361_2296155783772914_4037875935255461888_n.jpg)
Сьогодні 3 червня з'явилося повідомлення, що у смт Глеваха двох дівчаток було викрадено прямо із дитячого садочка. Як з'ясувалося пізніше дітей забрала їхня мати, але чоловіку із яким перебуває в розлученні нічого про це не повідомила.
Поліція оголосила план "Перехват" і вже станом на 19:00 жінка із дітьми знайдені на Бориспільщині у селі Безуглівка, їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожує.
Встановлено, що подружжя не проживає разом з жовтня минулого року. Між собою вони уклали усну домовленість про те, що діти перебувають по 4 дні з кожним із батьків.
За словами матері, її колишній чоловік, житель Васильківщини, порушив домовленість і забрав дітей на два тижні.
У такий спосіб жінка хотіла помститися йому і цього дня сама забрала дітей з садочка, не повідомивши про це нікого з родичів біологічного батька дівчаток.