Впала льодяна брила: інцидент у Бучі в пластовому центрі
У пластовому вишкільному центрі, який розташований у місті Буча на Київщині, стався стихійний форс-мажор.
Вночі на ґанок центру з даху раптово скотилась льодяна брила, яка пошкодила частину вхідної зони. Про це повідомляється на офіційній фейсбук-сторінці ПВЦ.
На щастя, обійшлося без постраждалих. Адміністрація центру склала акт пошкодження майна і планує відновлення пошкодженої частини вхідної групи будівлі.
На період танення льоду центральний вхід ПВЦ зачинено, а небезпечні місця огорожені стрічкою.
Зайти до центру, а також вийти з нього наразі можна через приміщення їдальні.
Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що столичні комунальники збивають бурульки разом із кондиціонерами.
Також ми розповідали, що у Києві є жертви погодних наслідків.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.