Новини
Ірпінь

Волонтери з Київщини власними силами передали на фронт вже понад 60 дронів

Волонтери закуповують необхідні комплектуючі, тестують їх та відправляють вже готові пристрої до військових.

Волонтери з Київщини власними силами передали на фронт вже понад 60 дронів - зображення

Мова йде про Ірпінське волонтерське об’єднання "Незламні серця".

Волонтери нараз передали на фронт вже 64 дрони, остання партія – ще 30 дронів військовим.

За словами волонтерів, хлопці дякують та передають вітання, але в такі моменти стає ніяково, бо це не вони мають дякувати, а люди, які мають робити все можливе, щоб їм допомогти.

"У нас один, нема ніяких "економічних" чи будь-яких інших фронтів, окрім тих що, в степах Херсонщини, териконах Донеччини, полях Харківщини, Луганщини та в інших селах і містах нашої України. Знаючи звідки вони вириваються — холодних сирих окопів, підвалів, закинутих шахт, землянок та бліндажів, для зустрічей з нами, щоб ми з вами мали можливість цими дронами, машинами, грішми показати — ми це розуміємо, і ми будемо їх підтримувати до самої перемоги, бо шляху назад немає. Тож працюємо, підтримуємо, допомагаємо!" —

наголошують волонтери.

Також передали на фронт буржуйку та домашні смаколики.

Нагадаємо, дві пенсіонерки відкладали гроші з пенсії і купили дрони для ЗСУ. Коли пенсіонерки накопичили майже по 20 тисяч гривень кожна, вони звернулися до голови Рожнятівської громади. Жінки просили, аби їм допомогли купити дрони. Координаційний штаб громади додав до грошей пенсіонерок 7 тисяч 500 гривень та замовив "пташок".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.