Вогонь знищив будинок на Броварщині
29 березня о 04:18 до оперативно–диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання приватного житлового будинку у селі Гайове, дачний кооператив «Дружба».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-03-29_11-42-31.jpg)
На місце виклику направлено відділення 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари та СПК Шевченкове.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-03-29_11-42-29.jpg)
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що сталося загорання приватного житлового будинку. Пожежу локалізовано о 06:46, повністю ліквідовано о 09:10. Загиблі та травмовані відсутні, повідомляє ДСНС Київщини.