Новини
Новини світу

Візит очільника НАТО до України (ВІДЕО)

Україна не має іншої можливості досягти стійкого та справедливого миру, окрім запеклої боротьби з російським агресором.

Україна не має іншого шляху досягнення миру, окрім запеклої боротьби з російським агресором.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у Києві під час спільної пресконференції з Президентом України Володимиром Зеленським.

"Що сильнішою стає Україна, то ближче ми підходимо до завершення російської агресії. Росія може скласти зброю та закінчити цю війну сьогодні. Україна не має такої можливості. Якщо Україна здаватиметься, це не означатиме повернення миру, - це принесе лише жорстоку російську окупацію. Мир за таку ціну означає, що миру не буде зовсім. Україні потрібен справедливий та стійкий мир. Я рішуче підтримую план Президента Зеленського з 10-ти пунктів, щоб досягти цієї мети".

Він знову заявив, що майбутнє України – в НАТО.

"Мірою того, як ми працюємо разом, щоб підготувати вас до цього майбутнього, НАТО стоятиме поруч з Україною так довго, як це буде необхідно".

Нагадаємо, до Києва із офіційним візитом прибув міністр оборони (державний секретар) Великої Британії Грант Шаппс. Міністр разом з Президентом України Володимиром Зеленським обговорили питання посилення української ППО, що особливо важливо напередодні зимового періоду.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.