Відзнаки та нагороди до Дня міста у Броварах
20 вересня, до 389-ої річниці з дня заснування міста Бровари відбулася церемонія нагородження Подяками Київської обласної ради, Подяками Броварського міського голови та Почесними грамотами виконавчого комітету Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-20_16-07-1931.jpg)
За сумлінну наполегливу працю, високий професійний рівень відзначено найкращих спеціалістів комунальної сфери, органів місцевого самоврядування, працівників медичної галузі, освіти та ветеранів праці, інформує сайт Броварської міськради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-20_16-07-193.jpg)
Від імені Київського регіонального відділення Асоціації міст України з нагоди святкування Дня міста відзнаками нагороджено найкращих фахівців виконавчих органів Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-20_16-07-18.jpg)
Вперше Почесною відзнакою Броварського міського голови "За заслуги перед містом" нагороджено спортсменів-ветеранів Броварів Чернова Віктора Микитовича та Згурського Анвіка Вікторовича.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-20_16-07-181.jpg)