Новини Київської області
Суспільство
Культура

Відтепер Київщиною можна подорожувати віртуально: для цього створили десять 3D-турів

Віртуальні тури дозволяють, не виходячи з дому, потрапити до музею, садиби чи заповідника.

Відтепер Київщиною можна подорожувати віртуально: для цього створили десять 3D-турів - зображення
Фото: Україна Інкогніто

У Київській області активно працюють над створенням віртуальних 3D-турів та аудіогідів, які розширюють можливості для віртуальних подорожей регіоном у часи воєнного стану. Про це повідомляє Київська обласна державна адміністрація.

На сьогодні вже створено 10 3D-турів, з якими можна ознайомитися на туристичному порталі "Мандруй Київщиною".

Через віртуальні тури можна відчути атмосферу музеїв, мальовничість туристичних місць та історичних локацій Київщини, не покидаючи дому або перебуваючи за кордоном. Доступні тури до музеїв, садиб та заповідників, які можна відвідати в онлайн-форматах.

Українці мають можливість "відвідати" археологічний музей у Трипіллі, музей-садибу Катерини Білокур та досліджувати аеродром у Бородянці через доступні 3D-тури. Інші музеї, садиби та заповідники, які також пропонують цікаві 3D-екскурсії, можна знайти на туристичному порталі "Мандруй Київщиною".

Нагадаємо, що в Україні відкрили віртуальну фотовідеовиставку про освіту під час війни.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.