Новини
Україна
Ірпінь
Культура

Відомий письменник, житель Ірпеня Олександр Ірванець - володар премії Уласа Самчука


Хоч Олександр Ірванець народився у Львові, а з 1993 року мешкає у м. Ірпінь під Києвом, та довгий час він був жителем Рівного, літературну премію якого й отримав.

Днями відомий український поет, прозаїк, драматург і перекладач Олександр Ірванець став володарем літературної премії імені Уласа Самчука. Про це повідомляється на офіційному сайті книгарні “Є”.

Відзнаку митцеві присудили за книжку “Три плюс два”. Відомо також, що серед претендентів на цю премію було ще четверо авторів.

Письменникові вручили нагрудний знак та грошову частину нагороди, яка становить 18 тис. грн.

Довідка. Міська премія імені Уласа Самчука в галузі літератури (Рівне) — найвища в місті творча відзнака письменників за вагомий внесок у розвиток літератури. Заснована у 2012 році - з метою увічнення пам’яті видатного українського письменника Уласа Самчука, заохочення сучасних прозаїків до написання творів, присвячених висвітленню кращих здобутків сьогодення, популяризації новітньої української літератури та відзначення кращих митців в галузі літератури. 

Премією відзначаються твори літератури та публіцистики. Нею нагороджують видатних письменників за високоідейні й високохудожні твори та роботи у галузі літератури.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що у Боярці вшанували пам’ять поета та драматурга Володимира Самійленка.

Також ми розповідали, що у столиці презентуватимуть книгу «Віктор Цой у Києві».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.