Новини
Україна
Екологія

Відновлюють обсерваторію: як зміниться гора Піп Іван Чорногірський


На горі Піп Іван відновлюють обсерваторію початку ХХ століття. Чим відрізняється славнозвісна Говерла від гори Піп Іван та чому друга краще.

Відновлення обсерваторії фінансує Польща, яка її і збудувала в минулому столітті. Приміщення хоч ще і не збудоване, але виглядає фантастично.

Як повідомляє Олександр Равчев, найвища точка України – гора Говерла значно відрізняється.

«Вперше піднявся на Говерлу і враження препаскудні. Не від самої гори, а від невміння державних органів керувати справами у сфері туризму. Це ж найрозкрученіша гора в Україні, на яку піднімаються купа українців та іноземців. Люди туди пруть табунами.

І що вони бачать на горі? Облуплену стелу, помальований постамент, занедбаний хрест і купу битого скла та дрібного сміття.

Розумні країни облаштовують оглядові майданчики, навіть вбиральні з кафе примудряються ставити. Створюють умови, щоб туристи отримували враження і витрачали гроші.»

Олександр Равчев.

ІА “Погляд” повідомляв, як на Київщині відкрили справу про незаконне землеволодіння.

Ми розповідали також, що столиця України потрапила до світового рейтингу за рівнем забруднення повітря.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.