#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Спорт

Відкритий чемпіонат Броварів з велоперегонів - марафон "Броварські дюни"

10.09.2019 Руслан Семенець 0

У Броварському лісництві відбувся VIII Осінній Відкритий чемпіонат міста Бровари 3-годинний марафон "Броварські дюни" (ХСМ), гірський велосипед.

Організаторами змагань виступили відділ фізичної культури і спорту БМР та Броварський велоклуб "44х11".

Тепла, сонячна погода з температурою 28°С не саме краще, що підходить для технічного марафону, що гонка і підтвердила. Прийняти участь в змаганнях виявили бажання 94 спортсмени-велосипедисти з різних міст України. Залік в марафоні проводився в шести вікових категоріях — жінки 18+ та 35+, чоловіки 18+, 30+, 40+ та 50+.

Боротьба за кращу позицію розпочалась відразу після старту. За результатами першого кола в одну хвилину заїхало 3 велогонщики — Зубченко В. (Ч30+, Київ), Капущак В. (Ч30+, Київ), Черкас Є. (Ч30+, Київ); через хвилину з’явилися ще двоє: Хлопов О. (Ч30+, Київ) та Жученко К. (Ч30+, Київ); ще через деякий час з’явився пелотон. Найшвидші з групи Ч18+ та Ч40+ вже на першому колі наздогнали та обійшли деяких велогонщиків з групи Ч30+, які стартували за три хвилини перед ними. Із-за технічних проблем та погодних умов вже на першому колі пройшов значний відсів учасників.

Призери та переможці марафону, що посіли 1-3 місця, отримали, крім грамот та медалей, авторські кубки і подарунки від спонсорів. Кожен фінішуючий отримав пам'ятні сувеніри від спонсорів заходу.

Броварська міська рада