Київщина
Економіка

"Велике будівництво": у 2022 році на Київщині створять майже 600 нових робочих місць

16.12.2021
Поява нових робочих місць стане можливою завдяки вдосконаленню та будівництву соціальних закладів в області.

Фото: pixabay

Про це повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Зазначається, що наступного року в області продовжиться реалізація проєктів в рамках президентської програми "Велике будівництво". Завдяки тому, що соціальні заклади вдосконалюють та будують нові, в області збільшується кількість нових робочих місць.

"Велике будівництво" – це не лише про вдосконалення соціальної інфраструктури, це ще й про нові робочі місця для людей. Наприклад, наступного року після втілення проєктів зможемо забезпечити роботою орієнтовно 600 людей. І це важливий аспект президентської програми", – заявив очільник КОДА Василь Володін.

Як повідомлялося раніше, наступного року на Київщині до "Великого будівництва" включили п’ять шкіл, п’ять садочків і п’ять спортивних об’єктів. Також продовжиться реконструкція нежитлової будівлі під ЦНАП у Білій Церкві.

Нагадаємо, Київські обласні дитячу та дорослу лікарні планують реконструювати. Розпочати роботи в цьому напрямку планують вже в наступному році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.