В уряді України сподіваються – підтримка США як світового лідера – буде продовжуватись (ВІДЕО)
Уряд робить усе для того, аби армія України мала все необхідне. Підтримка США Україною на сьогодні є і продовжується.
Про це сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Також подякував громадянам Штатів за значну допомогу протягом трьох років повномасштабної війни усім необхідним: грошима, санкціями, зброєю і політично.
Уряд "абсолютно спокійно" всіма наявними дипломатичними каналами продовжуватиме роботу зі США, з Конгресом, з адміністрацією Дональда Трамп і з самим президентом, аби країни продовжили боротьбу за справедливий і тривалий мир. Україна твердо налаштована продовжити співпрацю зі США.
Шмигаль зазначив, що робота зі США відбувається щоденно, зокрема з Конгресом.
"Впевнений, що підтримка від Сполучених Штатів як від світового лідера, одного з найбільших наших партнерів, який нас підтримував протягом цих трьох років, буде продовжуватися".
Зокрема, уряд розраховує підписати угоду про спільне створення інвестиційного фонду, укладання якої зірвалося минулого тижня.
"Ми готові її підписувати і будемо рухатися в цьому напрямку. Ми також працюємо з нашими європейськими партнерами. І також дякую Євросоюзу, Єврокомісії, всім країнам G7, всім країнам Євросоюзу за непохитну підтримку України протягом цих трьох років. Сьогодні активно відбувається комунікація з усім нашими партнерами. Ми працюємо над залученням кошті для українського виробництва, а я наголошую, більше 30 % зброї, техніки, боєприпасів Україна виробляє самостійно".
Нагадаємо, США, незважаючи на призупинення військової допомоги, продовжують надавати Україні розвідувальні дані. Це інша лінія співпраці, ніж надання озброєнь.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і дивіться нас на YouTube. Також читайте та підписуйтесь на нас у Facebook Погляд Київщина та Іnstagram.