Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

В Україні запустили контакт центр з питань електронних лікарняних


Проєкт ініціювало Міністерство охорони здоров'я. За телефонами «гарячої лінії» громадяни можуть дізнатися усе про оформлення електронних листків непрацездатності.

Фото: pixabay.com

Як зазначили у пресслужбі МОЗ, контактний центр, де надають відповіді на питання, пов’язані із запуском «е-лікарняні» працюватиме щодня упродовж трьох місяців.

«Щоб адаптовувати зміни швидше та якісніше, нам потрібно налагодити взаємодію з людьми. Тому ми разом з повноцінним стартом реформи запустили “гарячу лінію” і розраховуємо на зворотній зв’язок, щоб покращити сервіс державних цифрових послуг і разом зробити його зручним та зрозумілим для всіх», – заявила заступниця міністра з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Звернутися з питанням щодо лікарняних можна за телефоном  -  1677.

Понад 20 співробітників центру  надають консультації з 08:00 до 22:00 години.

Нагадаємо, на Київщині відкрили координаційний центр з питань імунізації проти коронавірусу. За телефоном гарячої лінії можна отримати інформацію про пункти щеплення і центри масової вакцинації на території Київщини. Окрім цього співробітники центру будуть телефонувати тим, хто отримав першу дозу вакцини і запрошуватимуть  на повторне щеплення. 

 Раніше у МОЗ розповіли про запуск спеціального чат-бота у Telegram, який «допоможе» знайти найближчу до вас точку, де можна зробити щеплення та показує актуальну інформацію про кількість доз тієї чи іншої вакцини у конкретному пункті імунізації.

Також «Погляд» повідомляв, що від початку вакцинальної кампанії в Київській області зробили більш ніж мільйон щеплень.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.