Головні новини
Суспільство

В Україні запустили застосунок для військовозобовʼязаних Резерв+

Вже завтра, 18 травня, Міноборони запускає мобільний застосунок “Резерв+”, в якому військовозобов’язані, призовники та резервісті зможуть оновити свої облікові дані.

В Україні запустили застосунок для військовозобовʼязаних Резерв+ - зображення

Застосунок "Резерв+" буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня. Саме цього дня набуває чинності оновлений закон про мобілізацію.

18 травня набуває чинності оновлений закон про мобілізацію.

Це означає, що відзавтра всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані.

Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.

Оновити дані можна буде онлайн через застосунок "Резерв+". Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

Застосунок надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі "Оберіг". Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних. Після оновлення даних у застосунку можна побачити інформацію з реєстру "Оберіг".

З 18 червня у застосунку "Резерв+" також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський підписав закон про залучення засуджених до захисту України в лавах Сил оборони.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.