#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини
Здоров'я

В Україні зафіксували три випадки підозри на коронавірус, – Зоряна Скалецька

24.01.2020 Надiя Проценко 0

Китайський смертельний коронавірус, ймовірно, дістався вже й до України. Принаймні три випадки підозри на коронавірус було зафіксовано. Про це повідомила Міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька на засіданні оперативного штабу МОЗ.

В Україні зафіксували три випадки підозри на коронавірус, – Зоряна Скалецька

«На сьогодні в Україні ми вже розслідували три випадки підозри на коронавірус. З них два не були підтверджені. По ще одному випадку проводиться епідемічне розслідування із залученням провідних епідеміологів. Кожен випадок буде розслідуваний і донесений до населення», – заявила Зоряна Скалецька.

Однак, за словами виконуючого обов'язки Генерального директора Центру громадського здоров'я Ігора Кузина, для підтвердження діагнозу нового коронавіруса потрібно 2-3 тижні: «Підтвердження нового коронавіруса можливо лише через референтну лабораторію, яка визначена ВООЗ, і на це може піти від 2 до 3 тижнів».

Джерело: РБК-Україна

Читайте також Ризики середні: Україна не вводить обмежень на контакти з Китаєм через спалах коронавірусу

Масштабний карантин: у Китаї ізольовано 13 міст

Причиною поширення коронавірусу у Китаї можуть бути змії