#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство

В Україні створено штаб правоохоронців із захисту кордону (ВІДЕО)

23.11.2021 2
В Україні створено штаб правоохоронців із захисту державного кордону на протидію міграційній кризі.

В Україні створено штаб правоохоронців із захисту державного кордону на протидію міграційній кризі.

Робота новоутвореного штабу націлена на протидію можливій міграційній кризі на кордоні та відбуватиметься під керівництвом першого заступника голови Держприкордонслужби Володимира Нікіфоренка.

«Створення такого штабу передбачене рішенням уряду. Він забезпечуватиме координацію діяльності всіх залучених до заходів з посилення охорони та захисту державного кордону України органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, військових формувань, правоохоронних органів та громадських об’єднань. Крім того, створюються регіональні координаційні штаби», – повідомив перший заступник голови ДПСУ Володимир Нікіфоренко.

Також до складу штабу залучено представників Міністерства внутрішніх справ (МВС), Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), ДМС, Міністерства закордонних справ (МЗС), Міноборони, Мін'юсту, Мінфіну, Мінінфраструктури, СЗР, командування Збройних сил та Служби безпеки.

Крім того, у роботі штабу візьме участь уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

«Ми безумовно слідкували за розвитком ситуації на кордоні Польщі та Білорусі, робили свої висновки та вже напрацювали необхідні матеріали, як дотриматися в таких умовах перш за все прав наших громадян, які мешкають на територіях прикордоння, та прав військовослужбовців. Ми надамо всі наші роз’яснювальні матеріали», – розповідає омбудсмен Людмила Денісова.

Також вона додала, що незабаром буде проведена нарада, на якій обговорять права мігрантів, що потраплятимуть на територію України.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.