Новини
Україна
Україна-суспільство

В Україні на 53% зросла кількість заяв про домашнє насильство, – Денис Монастирський


З початку року до поліції надійшло 267 тис. заяв про домашнє насильство.

pixabay.com

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

В 67 українських містах наразі працює 86 спеціалізованих мобільних груп із реагування на випадки домашнього насильства. А вже найближчим часом запустять пілотним проєктом «Вихователь безпеки» для запобігання та фахового реагування на насильство в школах. Така всебічна робота в цьому напрямку та цифри свідчать про те, що українці починають розуміти, домашнє насильство – не привід мовчати.

«267 тисяч – стільки заяв про домашнє насильство надійшло до поліції з початку цього року. Це на 53% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Основний інструмент подолання домашнього насильства – якнайширше інформування: про його причини й наслідки; про те як його уникати та як діяти, коли страждаєш від такого насильства».

Денис Монастирський

До слова, 25 листопада в Києві презентували виставку «Річ у тім 2.0», на якій представлені 16 предметів, пов'язаних з реальними випадками домашнього насильства. Натомість в рамках онлайн-кампанії було створено 16 відеороликів за участю відомих особистостей: акторів/-ок, ведучих, музикантів, вчених та спортсменів, які озвучили реальні історії постраждалих від домашнього насильства.

Урядовий портал

Нагадаємо, у Києві з’явилася міні-скульптура, присвячена боротьбі з домашнім насильством. А вчора ввечері міст через Дніпро (Пішохідний міст) та Арку дружби народів з нагоди початку Міжнародної соціальної акції «16 днів проти гендерного насильства» підсвітили помаранчевим кольором.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.