Новини
Україна
Головні новини

Зеленський: на початку грудня в Україні готували держпереворот (ВІДЕО)

За словами Президента, переворот планували здійснити за можливої участі бізнесмена Ріната Ахметова.

За словами Президента, переворот планували здійснити за можливої участі бізнесмена Ріната Ахметова.

Про це повідомив РБК-Україна з посиланням на прес-марафон «30 запитань Президенту України».

Володимир Зеленський заявив, про підготовку державного перевороту в Україні в грудні.

«Є великі виклики всередині держави, які фіксують розвідки інших країн. Наприклад, отримали інформацію, що 1 числа буде державний переворот».

Володимир Зеленський

Також Глава держави зазначив, що, за агентурною інформацією, обговорювалася участь у цьому перевороті олігарха Ріната Ахметова.

«Я вважаю, що це підстава Ахметова, його втягують у війну проти України. Вважаю, що він розпочав її. Це буде велика помилка, тому що не можна воювати проти свого народу».

Володимир Зеленський

Проте, за словами Президента, йому невідомо чи знає Ахметов про заплановані дії, для того аби з’ясувати це, Зеленський планує запросити олігарха на Банкову.

Нагадаємо, на Київщині готуються до усіх ймовірних сценаріїв на кордоні. Також днями стало відомо, що на кордоні з Білоруссю розпочалася спецоперація, головна мета якої не допустити перетинання нелегальними мігрантами державного кордону та потрапляння їх в Україну.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.