Новини Київської області
Суспільство
Пожежі
Київщина-суспільство

В останні дні літа на Київщині оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Мешканців пристоличного регіону закликають не випалювати сухе листя та розпалювати вогнищ у лісах.

В останні дні літа на Київщині оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки - зображення

В останні два дні цього літа, 30 та 31 серпня, на території Київської області надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це повідомили в Укргідрометцентрі.

Мешканців пристоличного регіону просять берегти українські екосистеми та бути обережними під час поводження з вогнем на відкритому повітрі, зокрема:

·        не випалювати сухе листя, сміття тощо;

·        не розпалювати вогнищ у лісах.

Нагадаємо, що за випалювання опалого листя й залишків рослинності передбачений штраф у розмірі від 3060 до 6120 гривень. Натомість якщо виникла лісова пожежа – від 4590 до 15 300 гривень.

А в період воєнного стану паління трави взагалі можуть кваліфікувати як диверсія.

До слова, також що на період воєнного стану у пристоличному регіоні діє заборона відвідувати ліси та зелені зони поза межами житлових масивів. Фахівці зазначають, що частина лісових територій була зоною бойових дій, у якій досі можуть залишатись вибухонебезпечні предмети. Це несе великі ризики як для громадян, так і для вогнеборців у разі пожежі.

Нагадаємо, днями на Бучанщині загорівся торф.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.