Новини Київської області
Макарів
Відбудова регіону

В Макарові планують створити Ветеранський курі́нь

Ветеранський курінь буде місцем, де ветерани, військовослужбовці та їхні сім'ї зможуть організовувати тематичні зустрічі, відпочивати у вузькому колі близьких людей, а також відновлюватися на природі.

В Макарові планують створити Ветеранський курі́нь - зображення
Візуалізації ветеранського куреня в Макарові

На Київщині хочуть побудувати ветеранський курінь. Його планують облаштувати в Макарові на території Панського парку.

Про це повідомили представники урбаністичного проєкту "Наше місце".

Це буде мультифункціональний простір для відпочинку, де ветерани зможуть провести час наодинці, зі своєю родиною або у колі побратимів.

"У процесі реінтеграції ветеранам вкрай важливо мати можливість як усамітнитися, так і побути в колі побратимів та посестер, які розуміють та можуть підтримати", —

наголосили ініціатори.

Організатори проєкту зазначили, що обрали концепцію "куреня" через легкість та швидкість будівництва. Крім того, під час зведення простору використовуватимуть місцеві природні матеріали. Будівництво відбуватиметься в декілька етапів.

В таких куренях проводитимуть тематичні зустрічі для ветеранів, займатимуться риболовлею, готуватимуть їжу на вогнищі та єднатимуться з природою.

Наразі готова концепція ветеранського куреня, яку можна переглянути за посиланням.

В Макарові планують створити Ветеранський курі́нь - зображення
В Макарові планують створити Ветеранський курі́нь - 1 - зображення
Візуалізації ветеранського куреня в Макарові

Також, у Макарівській громаді планують відкрити ветеранський хаб на базі приміщення Будинку культури. На останній сесії Макарівської селищної ради було виділено кошти в сумі 900 тис. грн на поточний ремонт частини приміщення Будинку культури, де буде облаштовано ветеранський хаб.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.