Новини
Новини Київської області
Ірпінь

В Ірпені запрацював центр психосоціальної підтримки (ВІДЕО)

Його мета допомогти людям подолати стрес, зняти емоційну напругу, відчути себе в безпеці, налагодити спілкування з однолітками та краще адаптуватися до життя в умовах постійних змін.

В Ірпені відкрили перший Центр психосоціальної підтримки від Товариства Червоного Хреста України.

Його мета допомогти людям подолати стрес, зняти емоційну напругу, відчути себе в безпеці, налагодити спілкування з однолітками та краще адаптуватися до життя в умовах постійних змін. Безкоштовні заняття можуть відвідувати діти з 3 до 16 років, які потребують психологічної підтримки. В ігровій кімнаті розмістили стіл з кінетичним піском, басейн з кульками, настільний футбол та хокей.

Також, у просторі облаштували зону для підтримки дорослих, кімнату для проведення тренінгів, навчальних сесій для населення та волонтерів. Центри створені в рамках діяльності напрямку психічного здоров’я та психосоціальної підтримки Українського Червоного Хреста у партнерстві з Данським Червоним Хрестом.

Установа працює з понеділка по пʼятницю з 10-18 години. За адресою: м. Ірпінь, вул Северинівська, 120-А.

Детальніше у сюжеті Марії Марчук.

Нагадаємо, на Київщині запрацював ще один Центр ветеранського розвитку. Центр покликаний сформувати важливий ресурс для подальшого професійного та особистого розвитку ветеранів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.