Новини
Головні новини
Ірпінь
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

В Ірпені замість пологового будинку забудовники Олександр Пікулик та Ігор Оверко зводять чергові висотки — ЖК “Центральний” і City Park


На землях медичного призначення в Ірпені замість пологового будинку забудовники Олександр Пікулик та Ігор Оверко зводять чергові висотки — ЖК “Центральний” і City Park.

За повідомленням пресслужби прокуратури Київської області, Києво-Святошинська місцева прокуратура вивчає містобудівну документацію по Ірпінському регіону.

Зокрема і містобудівні умови та обмеження на забудову земельної ділянки в Ірпені по вул. Чехова, 27.

Так, встановлено, що на підставі вказаних документів передбачено будівництво багатоквартирних житлових будинків сімейного типу з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями громадського призначення та закладами охорони здоров’я.

Водночас умовами договору оренди земельної ділянки чітко визначено її цільове призначення — для будівництва та обслуговування хірургічного медичного комплексу зі спеціалізованою науковою та клінічною базою.

Більш того, рішенням органу місцевого самоврядування, на підставі якого вносилися зміни до спірного договору оренди земельної ділянки, встановлено обмеження (обтяження) її використання.

Зокрема передбачено, що орендар (спеціалізована медична установа) мав будувати на вказаній земельній ділянці міський пологовий будинок на 150 ліжок з гінекологічним відділенням виключно з подальшою безоплатною передачею його до комунальної власності територіальної громади міста.

Тобто на землі, що надавалася спеціалізованій медичній установі для будівництва та обслуговування хірургічного медичного комплексу із спеціалізованою науковою та клінічною базою, в порушення договору оренди земельної ділянки будуються багатоквартирні житлові будинки.

При цьому умови договору оренди земельної ділянки не виконуються.

У зв’язку з цим Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури подав до Господарського суду Київської області позовну заяву в інтересах держави про розірвання договору оренди земельної ділянки та договору про внесення змін до нього.

Як відомо, на згаданих землях медичного призначення замість пологового будинку забудовники Олександр Пікулик та Ігор Оверко зводять чергові висотки — ЖК “Центральний” і City Park.