Ірпінь
Відбудова регіону

В Ірпені відновили дев’ятиповерхівку на вулиці Северинівська, 128

Наразі тривають організаційно-правові заходи для вводу будинку в експлуатацію.

В Ірпені відновили дев’ятиповерхівку на вулиці Северинівська, 128 - зображення

Про це повідомили у Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України.

Внаслідок військової агресії будинок отримав дефекти та пошкодження зовнішніх та внутрішніх будівельних конструкцій.

Під час капітального ремонту виконали комплекс робіт із відновлення та підсилення залізобетонних панелей зовнішньої несучої стіни. Частково замінили та підсилили пошкоджену частини даху, покрівлі, парапету та технічного поверху. Відновили стінові панелі на технічному поверсі будинку та замінили зруйноване перекриття на монолітне.

Утеплили фасад будинку з урахуванням вимог з енергозбереження та енергоефективності. Підсилили та замінили пошкоджені віконні та дверні прорізи та двері тамбуру. Відновили пошкоджені квартири на 8 та 9 поверсі другого під’їзду, вони з внутрішнім оздобленням.

Крім того, замінили електроосвітлення сходів та тамбурів. Замінили стояки та розводку по підвалу систем водопостачання, каналізації та опалення. В обох під’їздах будинку провели опорядження місць загального користування. У першому під’їзді замінили ліфт. Благоустрій території виконали із влаштуванням ФЕМ та із заходами інклюзивності в під’їзді.

Капітальний ремонт дев’ятиповерхівки на 71 квартиру виконали за 8 місяців, у період із жовтня 2023 року до червня 2024 року.

Наразі тривають організаційно-правові заходи для вводу будинку в експлуатацію.

Нагадаємо, в Ірпені завершено відновлення житлових будинків по вул. Університетська, 16 (ОСББ "Доброрад") та ЖК "Затишний" вул. Новооскольська, 2к, 2л які були пошкоджені внаслідок російської агресії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.