#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь

В Ірпені відкрили ситуаційний центр безпеки

23.11.2021 0

Мета роботи нового центру - моніторинг ситуації на важливих об’єктах, безпека руху транспорту, запобігання злочинам і  підвищення оперативності реагування на ситуації.

Фото: Бучанська райдержадміністрація

Як повідомили у пресслужбі Бучанської районної держадміністрації, ситуаційний центр керуватиме системою відеоспостереження Ірпінської міської територіальної громади.

Це єдина система  управління та координації спільних заходів усіх екстрених служб міста, яка працює з метою забезпечення безпеки та здоров’я громадян.

Фото: Бучанська райдержадміністрація

Виглядає центр, як телестудія з безліччю моніторів. Кожне робоче місце обладнане сучасним інформаційно-комп'ютерним обладнанням, де оператор спостерігає за окремою ділянкою, а загальна картина в місті виводиться на великий екран, що дозволяє обробляти великий обсяг  інформації, яка надходить з камер спостереження та безпосередньо з місць подій.

Крім цього, до центру підключені всі міські школи.

Ситуаційний центр безпеки наразі працює цілодобово. Крім фіксації адміністративних правопорушень його фахівці у разі необхідності надають оперативну відеоінформацію працівникам патрульної та ювенальної поліції, карного розшуку тощо.

Телефони «гарячої лінії»  - 073 07 00 557; 04597 60 400.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.