Новини
Новини Київської області
Ірпінь

В Ірпені відбулася відкрита бесіда священнослужителів "Про конфесії Ірпеня" (ВІДЕО)

Зокрема, мали нагоду розповісти про діяльность і співпрацю у різних напрямках служіння та викликів, які гостро постають в часі війни і на інші актуальні питання сьогодення.

В Ірпені відбулася відкрита бесіда священнослужителів «Про конфесії Ірпеня». Захід ініційований та проведений Міжконфесійною Радою Церков м. Ірпеня. Його провели в Ірпінській Біблійній Церкві.

"Пʼять священнослужителів п’ятьох конфесій, розповідали про свої Церкви! Ми почули трохи історії, трохи особливостей віровчення і церковної практики. А найголовніше для усіх нас, і ми ще раз у цьому мали змогу переконатися, що кожна Церква, зокрема м.Ірпені, служить і для добра своїх вірних, й українського народу та спільно з усіма наближають нашу Перемогу. На завершення зустрічі усі спільно помолилися за Україну та Перемогу!".

Також душпастирі відповідали на різні питання, які задавали присутні у залі. Зокрема, мали нагоду розповісти про діяльность і співпрацю у різних напрямках служіння та викликів, які гостро постають в часі війни і на інші актуальні питання сьогодення.

"На завершення зустрічі усі спільно помолилися за Україну та Перемогу!!! Щиро дякуємо усім за час проведений разом, теплу зустріч, гостинність та відкритість у спілкуванні! Разом до Перемоги!".

Вас також можуть зацікавити такі новини: