#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Проекти
Новини
Ірпінь

В Ірпені побудують новий дитсадок з басейном

18.11.2021 12

Новий дитячий садок планують відкрити в місті вже у 2023 році.

Фото: Facebook

Звести новий садочок планують на місці старого дитсадка «Веснянка», що на вулиці Полтавській. Як повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, стару будівлю знесуть вже наступного року.

Фото: Facebook

За планом будівництва садок буде триповерховим, з басейном та ліфтом. Проєктна потужність – 12 вікових груп.

«Ось такий великий яскравий дитсадок ми відкриємо у 2023 році на вулиці Полтавській, 5. Уже маємо готовий проєкт, який пройшов експертизу»

Олександр Маркушин

Очільник міста також попередив батьків, що через те, що стару будівлю «Весняники» знесуть, вже навесні наступного року дітей  переведуть у новий садок “Віночок”, що на вулиці Київській. 

Фото: Facebook

Нагадаємо, у 2022 році у Вишневому в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» планують добудувати інклюзивний дитячий садок. Зазначається, що аналогів цьому проєкту не лише в столичному регіоні, а й в Україні ще не було. Це буде безбар’єрний заклад, в якому діти з обмеженими можливостями будуть забезпечені комфортом.

Також повідомлялося, що  на території дитячого садка «Вербиченька», що у селі Кодаки Васильківської ОТГ, після запуску котельні стався вибух. Внаслідок чого відбулося руйнування харчоблоку дитячого закладу. 

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.