В Ірпені незабаром почне працювати відділ контролю за дотриманням правил паркування
![В Ірпені незабаром почне працювати відділ контролю за дотриманням правил паркування В Ірпені незабаром почне працювати відділ контролю за дотриманням правил паркування - зображення](/storage/resized/lg/news/958128d5-9ed6-46db-8cb6-d601933db5f4/cars-g9b7fc91f4_1280.jpg)
Про це інформує пресслужба Ірпінської міської ради. Тож найближчим часом буде запущена робота служби паркування, яка контролюватиме те, як водії паркуються в місті Ірпені.
"Дана служба буде уповноважена на складання протоколів та постанов за порушення правил паркування. Зараз ми проводимо роз’яснення для водіїв, щоб потім для них це не було сюрпризом", – повідомив начальник ситуаційного центру КП "Муніципальна варта" Роман Левенець.
Зазначається, що до цього в Ірпені зробили підрахунок паркомісць у центральній частині міста. Їх на вулицях достатньо, і кожен водій має можливість припаркувати свою автівку в дозволеному місці.
"Лише на вулиці Соборній від “Екомаркету” до парку Правика – 100 паркувальних місць. На вулиці Заріфи Алієвої від вулиці Шевченка до Садової – 122 паркувальних місць. Навколо центрального ринку – 95 паркувальних місць. А всього на вулицях у центрі міста – близько 550 паркувальних місць. Тому можна паркуватися легально та не порушувати правила дорожнього руху", – додав Левенець.
Нагадаємо, в Ірпені за гроші "єПідтримки" купували пиво, цигарки та крупи. На ситуацію вже відреагувала поліція.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.