Україна
Новини Київської області
Ірпінь
Відбудова регіону

В Ірпені на території санаторію "Дубки" незабаром з’явиться модульне містечко

Також будиночки вже розміщені та готові до заселення в селищах Ворзель – на 30 модулів та Гостомель – на 88 модулів. Крім того облаштувати модульні містечка планується у Василькові та Фастові.

В Ірпені на території санаторію

В Ірпені на території санаторію "Дубки" незабаром зявиться модульне містечко. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

"На території Київської області модульні містечка вже встановлені і функціонують у місті Буча, селищах Бородянка та Макарів. Модульні містечка в цих населених пунктах покривають потребу в тимчасовому поселенні понад 1000 людей. Наразі монтаж та підключення до комунікацій будиночків триває в Ірпені на території санаторію «Дубки»", –

голова Київської ОВА Олексій Кулеба

Наразі модульні будинки встановлюються на комунальних та приватних земельних ділянках. 39 модульних контейнерів вже встановлено на приватних територіях у смт Макарів, смт Іванків, с. Загальці, с. Андріївка, с. Кухарі та с. Жеревпілля.

Крім того, будиночки розміщені та готові до заселення в селищах Ворзель – на 30 модулів та Гостомель – на 88 модулів. Встановлення також планується в містах Васильків та Фастів.

Модульні містечка містять житлові та санітарні приміщення, кухні. Вони забезпечені освітленням, системою обігріву, водопостачання та водовідведення, а також необхідними меблями та обладнанням.

Очільник області також наголосив, що модульні містечка – це тимчасове житло. Зараз Київщина активно працює над тим, аби відновити пошкоджений житловий фонд якнайшвидше. Це дасть змогу мешканцям пристоличного регіону після відбудови повернутися до власних осель.

Нагадаємо, в червні повідомлялося, що в Ірпені також створили житло у вагонах.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.