#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Ірпінь
Суспільство
Київщина-суспільство

В Ірпені газопостачання відновлено на 59%

08.05.2022
Наразі без газопостачання залишається лише село Почепин.

В Ірпені газопостачання відновлено на 59% - зображення

На Київщині в посиленому режимі продовжуються роботи по відновленню послуги з розподілу природного газу. Про це повідомив в своєму Telegram-каналі керівник гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба.

Наразі газопостачання відновлено в 119 населених пунктах (117 повністю та 2 частково) до 131 600 об’єктів споживачів. Зокрема, в Ірпені газопостачання відновлено на 59%.

Натомість у селі Мощун Гостомельської громади на 80% зруйновано об’єкти до яких надавалася послуга з газопостачання. Попри це Київоблгаз провів аварійно-відновлювальні роботи та подав природний газ у мережу і до 56 об’єктів села.

Без газопостачання залишається лише село Почепин (15 об’єктів) Бучанського району, де тривають роботи з розмінування.

Нагадаємо, до 15 травня на Київщині обіцяють повністю відновити електропостачання. Раніше також стало відомо, що 1 016 родинам на Київщині повернули світло. Також нещодавно в парламенті запевнили, що через кілька днів дефіциту палива не буде.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.