В дитячому садочку Баришівки отруїлися діти
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/i-6.jpg)
13 дітей дошкільного закладу потрапили до лікарні з харчовим отруєнням, зокрема у хворих діагностували гостру кишкову інфекцію.
Про подію, яка сталася у вересні повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 137 КК України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей).
Досудове розслідування здійснюється слідчими Баришівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області за процесуального керівництва Баришівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури.
На даний час у вказаному кримінальному провадженні встановлюються обставини харчового отруєння дітей, а також проводяться відповідні санітарно-епідемічні та лабораторні дослідження Головним управлінням Держпродспоживслужби у Київській області.