В Броварах збили пішохода: постраждалого госпіталізовано
27 листопада 2019 року близько 06:40 в місті Бровари по вулиці О.Онікієнка,16 сталася дорожньо-транспортна пригода з постраждалим.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-27_12-03-15.jpg)
Як повідомили "ПОГЛЯДу" в Броварському відділі поліції, громадянин 1957 року народження, керуючи автомобілем "Chevrolet laсettі" рухаючись в напрямку села Гоголів зі сторони Києва, не помітив пішохода, а саме громадянина 1972 року народження, який перебігав проїжджу частину, внаслідок чого допустив на нього наїзд. Останнього забрала карета швидкої допомоги з травмою голови.