В Броварах затримали підозрюваного у розбійному нападі
Кілька днів тому на одній з вулиць міста Бровари невідомий вночі напав на перехожого, вдарив цеглиною по голові. Коли бідолашний впав додолу, нападник забрав у нього наплічник з великою сумою грошей і втік у невідомому напрямку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/brovarrozbij1.jpeg)
Потерпілого з травмою голови було доправлено до реанімаційного відділення лікарні, де йому медики врятували життя.
Пошуки зловмисника, що тривали кілька днів, поліцейські розпочали одразу. Оперативники Броварського відділу поліції провели низку поліцейських заходів: подвірний обхід, десятки опитаних людей, встановлювались можливі свідки нападу, відпрацьовані камери відеоспостереження.
В результаті такої кропіткої роботи поліцейські затримали нападника. Ним виявився 32-річний місцевий житель, раніше судимий за скоєння крадіжки.
Він зізнався у скоєному, надав правдиві докази. Мобільний телефон та гроші потерпілого зловмисник залишив собі, а інше майно та рюкзак він просто викинув у смітник.
Працівники поліції виявили та вилучили у затриманого речові докази, які вказують на його причетність до скоєння розбійного нападу.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення підозри чолов’язі та міра запобіжного заходу, яку обере для нього суд.
Відділ комунікації поліції в Київській області