В Броварах відбувся чемпіонат України з велотріалу
В парку відпочинку "Перемога" відбувся чемпіонат України з екстремального виду спорту – велотріалу. Десятки спортсменів із різних регіонів нашої країни приїхали до Броварів, щоб посперечатися за перемогу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/P1100766.jpg)
Після офіційної церемонії відкриття змагань спортсмени розпочали боротьбу за етапами. Для цього було облаштовано відгороджені один від одного сектори. На кожному з них розміщувалося по кілька "перешкод" різних рівнів складності, побудованих з дерев’яних колод, катушок, величезних коліс, бетонних конструкцій та інших конструкцій. По завершенні змагань переможці отримали нагороди.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/P1100729.jpg)