В Броварах у квартирі багатоповерхівки сталася пожежа
1 грудня о 21:31 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу у багатоповерховому будинку в Броварах по бульвару Незалежності, 6.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78418726_1441293569354218_3509737808459726848_o.jpg)
На місце виклику направлено 1-ше, 2-ге відділення та АД-30 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю рятувальниками було встановлено, що пожежа сталася в кухні квартири.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78365112_1441293579354217_6370792756150796288_o.jpg)
Пожежу було локалізовано о 22:10 та повністю ліквідовано о 22:18. Врятовано 2 особи.
Причина пожежі встановлюється, повідомляють в 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України.