Новини
Екологія
Новини світу

В Антарктиді на базі Габріеля Гонсалеса Відела зафільмували рідкісного білого пінгвіна-шкіпера (ВІДЕО)

Тварина на відео має лейкізм — генну мутацію, через яку оперення або хутро втрачає пігментацію. На відміну від альбінізму, у такому випадку колір очей залишається звичайним.

На базі Габріеля Гонсалеса Відела в Антарктиді зняли на відео рідкісного повністю білого пінгвіна.

Це — самка виду дженту: зазвичай такі пінгвіни відрізняються чорно-білим пірʼям і білою плямою на маківці.

Птах на відео такий білий через лейкізм — генну мутацію, яка спричиняє втрату пігментації оперення або хутра. Волосяний покрив стає білим, а шкіра під ним рожевою.

Втім, не варто плутати цей стан з альбінізмом — у тварин, хворих на лейкізм зберігається нормальний колір очей, на відміну від альбіносів.

Білі пінгвіни такі рідкісні, тому що лейкізм робить птахів вразливішими для хижаків через те, що їх легше побачити.

Нагадаємо, пінгвіни почали оточувати Національний антарктичний науковий центр "Академік Вернадський" в Антарктиді. Полярники зазначили, що звичайно, це жарт, і ніхто не збираються оборонятися від навали. Проте найближчим часом обіцяли розповісти, чи дійсно популяція пінгвінів біля української станції суттєво зросла за останні роки.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.