#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

Усі населені пункти на Київщині, що постраждали через вчорашню негоду, вже зі світлом

04.08.2022
На ранок було відремонтовано 27 повітряних ліній 6-10 кВ та 604 трансформаторних підстанцій.

Усі населені пункти на Київщині, що постраждали через вчорашню негоду, вже зі світлом - зображення
Фото: КОДА

У середу, З серпня, через погіршення погодних умов відбулися масові аварійні відключення електроенергії. Зокрема, було знеструмлено повністю 7 населених пунктів, а ще 13 – частково. Аварійникам довелося працювати в посиленому режимі, аби оперативно ліквідувати погодні наслідки.

Наразі, як повідомляє пресслужба КОДА, всі населені пункти, що постраждали через вчорашню негоду, зі світлом.

"Станом на ранок 4 серпня вже відремонтовано 27 повітряних ліній 6-10 кВ та 604 трансформаторних підстанцій. Відновлено електропостачання в 17 населених пунктах, що були знеструмлені повністю, та 34 – частково. Електроенергію повернули в понад 20 тисяч домівок", –

пресслужба КОДА

Нагадаємо, за прогнозом синоптиків, дощитиме на Київщині до до п’ятниці. Проте на температуру повітря це практично не вплине, температурний фон істотно не змінюватиметься.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.