#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Українського політв'язня Андрія Захтея два місяці утримували в підвалі (ВІДЕО)

06.12.2021 0
Нібито за порушення режиму.

Українського політв'язня Андрія Захтея два місяці утримували у нестерпному холоді у підвалі карцеру виправної колонії суворого режиму № 1 м. Сімферополя в тимчасово окупованому Криму.

Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Вона повідомляє, що політв’язень має хронічні захворювання та скаржиться на погане самопочуття.

«Попри проблеми зі здоров'ям, український громадянин був змушений перебувати у нестерпних умовах холоду й сирості. Андрій має хронічні захворювання, виразку шлунка, скаржиться на болі в спині, через травму хребта, оніміння рук і ніг»

Людмила Денісова.

Денісова наголосила, що такі дії окупантів суперечать усім правовим нормам. Вона закликала російського омбудсмена Тетяну Москалькову забезпечити Андрія Захтея належними умовами тримання та надати йому медичну допомогу. А також з’ясувати правомірність поміщення його в карцер.

Поки що з російської сторони ніякої реакції на звернення українського омбудсмена немає.

Нагадаємо, Андрія Захтея затримано на тимчасово окупованому півострові в серпні 2016 року. Через півтора року підконтрольний РФ так званий «Верховний суд Криму» засудив Андрія до 6,5 років позбавлення волі за безпідставними звинуваченнями у «підготовці диверсії з використанням зброї».
Для зручності і щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.