Україна
Анонси
Суспільство

Українська Академія Лідерства оголосила другу хвилю вступу


Нині від бажаючих навчатися – амбітних молодих людей –  приймають вступні анкети

Українська Академія Лідерства повідомила про продовження відбору кандидатів у студенти. Нині тут продовжують приймати вступні анкети.

Тут чекають амбітну молодь віком від 16 до 20 років, яка готова брати відповідальність за себе та інших.

Студентів очікують 10 місяців захопливого навчання, тренінги від найкращих українських експертів, експедиції Україною та світом, нові знайомства та проекти, що змінюють Україну вже сьогодні, йдеться у повідомленні.

Заповнити  заявку на навчання за посиланням ual.ua/join

ДОВІДКА Українська Академія Лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний. Під час навчання та роботи студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ, в якому ми живемо. Навчання для студентів є безкоштовним — кожен, хто успішно пройде відбір, здобуває ґрант, що покриє проживання, харчування, експедиції, страхування здоров’я тощо.